توسکا سبز اولین کارخانه فراوری و بسته بندی انواع سبزیجات و سالاد فصل

تست سلامت محصولات توسکا سبز: توسکا سبز به سبب دارا بودن سیب سلامت بصورت مستقیم زیر نظر معاونت محترم غذا و دارو میباشد و کارشناسان تغذیه بصورت ثابت در قسمت تولید حضور داشته و محصولات را در چندین مرحله از تولید نمونه برداری و آزمایش کرده تا از نظر میکروبیلوژی،انگل زدایی، ضد عفونی و… محصول تایید شده باشد.

مواد اولیه شرکت توسکا سبز: توسکا سبز سبزیجات مصرفیه خود را با گلچینی از مرغوبترین و تازه ترین محصولات از بهترین مزارع سبزیجات کشور تهیه کرده و سعی بر آن دارد از محصولاتی استفاده شود که در آنها حداقل کود و سموم شیمیایی استفاده شده باشد وبصورت اورگانیک باشند.

مراحل بسته بندی توسکا سبز: توسکا سبز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از دستگاهای پیشرفته محصولات را بصورت کاملا بهداشتی بسته بندی کرده و روانه بازار میکند.

مراحل IQF (انجماد سریع) توسکا سبز: توسکا سبز با استفاده از روش IQF (انجماد سریع) محصولات را به حالت منجمد تبدیل میکند. در این روش به علت سرعت بالای انجماد و دمای بسیار پایین (-45) سبزیجات بدون از دست دادن بافت اولیه خود بصورت منجمد تبدیل میشوند.

ناوگان حمل و نقل توسکا سبز: توسکا سبز با بهره گیری از کامیونت های یخچال دار سعی بر آن دارد تا زنجیره سرد برای توزیع محصول از درب کارخانه تا مقصد نهایی که مصرف کننده میباشد برقرار باشد و ماندگاری و کیفیت محصول در تمامیه مراحل تولید تا مصرف بصورت مطلوب حفظ شود.